20180110_125142

Natalka Innym

Koncert Charytatywny „Natalka Innym” to wyjątkowe wydarzenie już na stałe wpisane w kalendarz działań realizowanych przez Stowarzyszenie Hospicjum Światło.

Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy to we współpracy z zespołem Hotelu Ambasada w Krobi – inicjatorami i współorganizatorami tego przedsięwzięcia – zrealizowano pierwszą edycję koncertu charytatywnego. Wszystko to z powodu Natalii…

Natalia była piękną, młodą kobietą, świetną koleżanką i siatkarką, absolwentką IV LO w Toruniu. W marcu 2013 roku obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Szczecińskim, uzyskując tytuł inżyniera materiałoznawstwa. Odeszła trzy miesiące później, po długiej i wyczerpującej walce z chorobą nowotworową. Jej duch jest jednak nadal obecny wśród nas, czego dowodem jest nazwany jej imieniem i realizowany co roku koncert charytatywny.

Stało się tradycją, że całą imprezę prowadzi Jacek Beszczyński, mieszkaniec Krobi, bard i konferansjer znany w całym regionie. Obok uczty duchowej zagwarantowanej przez wyjątkową oprawę muzyczną, goście koncertu mogą również – delektując się specjałami kuchni Hotelu Ambasada – zasiąść do uczty cielesne.

Chęć pomocy co roku łączy wielkie, szczodre serca. Dzięki ich życzliwości zebrana rok rocznie suma pozwala na znaczące wsparcie budżetu umożliwiającego realizację celów statutowych Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

Dziękujemy cialis 20mg prix en pharmacie za okazane zaufanie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej V edycji koncertu.

V edycja koncertu charytatywnego „Natalka Innym” – wejściówki już do nabycia!

Do zobaczenia w Krobi!

Relacja z koncertu charytatywnego Natalka Innym 2017 r

Natalka Innym 2014 20152016

Plakat Natalka Innym