1% dla Hospicjum Światło

Dziękujemy za Wasz 1% podatku! Dzięki temu wsparciu realizujemy szereg działań. Jednocześnie polecamy się i naszą organizację Państwa życzliwości w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Jak przekazać 1% podatku dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło?

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczenia PITów za rok 2018, wygenerowanego tak, aby 1% podatku dochodowego był przekazany dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

KLIKNIJ E-PITY 2018

Aby przekazać 1% podatku dochodowego należy w formularzu PIT wypełnić zamieszczony w nim „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”. W rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000381984 , a w rubryce „Wnioskowana kwota” należy podać kwotę stanowiącą 1% podatku.

Program ten dedykowany jest Stowarzyszeniu Hospicjum Światło i nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Wzór wypełnienia formularza PIT

KRS: 0000381984


opp

Stowarzyszenie Hospicjum Światło jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000381984, co umożliwia przekazanie na jego rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby składające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT-ów za rok 2018.

Nasze akcje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktywnościami

Wesprzyj nas

Zachęcamy do wsparcia Stowarzyszenia Hospicjum Światło

Facebook

Bądź z nami na bieżąco i zobacz, czym obecnie żyje Stowarzyszenie Hospicjum Światło

Naszą misją jest

Troska o godność człowieka w obliczu kryzysu choroby